MENÜ

Protein barlar gün boyunca besin alımı için iyi bir yoldur. Optimal gıda alımını takip eden her sporcu taşınabilir formdaki bu besinlere güvenebilir. Barların çok farklı besin içeriklerine sahip olabilmeleri nedeniyle hem güç sporları yapanlar hem de diyetine daha çok dikkat eden dayanıklılık sporları yapanlar bu ürünleri tercih edebilir. Üretim tesislerimizde sahip olduğumuz modern teknoloji sayesinde son derece etkili, mükemmel dengede ve lezzetli barları sizlerle buluşturabiliyoruz.

NUTREND 2017

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır. Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir. Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir. NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

EVOQ

%35 oranında protein içeriği ve düşük şeker oranına sahip bir protein bardır. Yüksek lif içeriğine sahiptir. Ayrıca içeriğine eklenen kolostrum ve çinko ilavesiyle eşsiz bir protein bar haline gelmiştir.
 • Açıklama
 • İçerik
 • Beslenme Tablosu
 • Paketleme
 • Alternatifler
 • Parametreler

%35 oranında protein içeriği ve düşük şeker oranına sahip bir protein bardır. Yüksek lif içeriğine sahiptir ve Stevia bitkisinden elde edilen steviol glikozitler ile tatlandırılmıştır. Ayrıca içeriğine eklenen kolostrum ve çinko ilavesiyle eşsiz bir protein bar haline gelmiştir.

Kullanım amacı: Gün içerisinde, protein almak istediğiniz herhangi bir zaman için ideal, dengeli atıştırmalık. Ara öğün olarak veya öğün yerine tüketilebilir.

 • %35 protein
 • Düşük şeker
 • Yüksek lif içeriği
 • Kolostrum ve çinko ilaveli
 • Gluten içermez
 

İçindekiler: Protein karışımı (izole süt proteini, hidrolize sığır jelatini, izole soya proteini), %19 süt proteini kaplaması (bitkisel yağ (palm çekirdeği, palm, shea), polidekstroz, konsantre süt proteini, kakao, konsantre peyniraltı suyu proteini, emülgatör: soya lesitini, aroma verici: çikolata, tatlandırıcı: sukraloz) , frukto oligosakkarit şurup (Actilight®), tatlandırıcı: maltitol şurup, bitkisel yağ (palm çekirdeği, palm, shea), vanilya aromalı ve fındıklı krema (tatlandırıcı: maltitol, palm ve shea yağı, kurutulmuş peyniraltı suyu, kurutulmuş yağsız süt, fındık, kakao, emülgatör: soya lesitini, aroma verici, renklendirici: E 160c) , ekstrüde (izole süt proteini), nem verici: gliserol, parlatıcı: akasya gamı, kakao, emülgatör: kolza lesitini, %0,4 kolostrum (minimum %30 immünoglobulin), frenk üzümü emülsiyonu (aroma verici: frenk üzümü, renklendirici: E 122**, E133), aroma verici, çinko glukonat, tatlandırıcı: steviol glikozitler. Süt ürünleri, soya ve fındık içerir. Eser miktarda yerfıstığı, susam içerebilir.

 

100 g

1 porsiyon (60 g)

Enerji

1473 kJ/353 kcal

0 kJ/0 kcal

Yağ

14 g

8,4 g

 • doymuş yağ

10,8 g

6,5 g

Karbonhidrat

18,5 g

11 g 

 • şeker

3,5 g

2 g

 • polioller

13,5 g

8 g

Lif

17,5 g

10,5 g

Protein

35  g

21 g

Tuz

0,5 g

0,3 g

Çinko

2,5 mg (%25*)

1,5 mg (%25*)

Birim Ambalaj

60 g

12 x 60 g

 

Karton içi paketleme:

1 Adet

Benzer Ürünler

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2020 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri