MENÜ

Protein barlar gün boyunca besin alımı için iyi bir yoldur. Optimal gıda alımını takip eden her sporcu taşınabilir formdaki bu besinlere güvenebilir. Barların çok farklı besin içeriklerine sahip olabilmeleri nedeniyle hem güç sporları yapanlar hem de diyetine daha çok dikkat eden dayanıklılık sporları yapanlar bu ürünleri tercih edebilir. Üretim tesislerimizde sahip olduğumuz modern teknoloji sayesinde son derece etkili, mükemmel dengede ve lezzetli barları sizlerle buluşturabiliyoruz.

NUTREND 2017

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır. Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir. Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir. NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

DELUXE

%30 protein içeriği ve düşük karbonhidrat oranı ile çift katlı bir protein bardır. Bar yüksek lif içeriği ile zenginleştirilmiştir ve Stevia bitkisinden stevol glikozitler ile tatlandırılmıştır.
 • Açıklama
 • İçerik
 • Beslenme Tablosu
 • Paketleme
 • Alternatifler
 • Parametreler

%30 protein içeriği ve düşük karbonhidrat oranı ile çift katlı bir protein bardır. Bar yüksek lif içeriği ile zenginleştirilmiştir ve Stevia bitkisinden stevol glikozitler ile tatlandırılmıştır.

 

Kullanım amacı: Gün içerisinde, protein almak istediğiniz herhangi bir zaman için ideal, dengeli atıştırmalık. Ara öğün olarak veya öğün yerine tüketilebilir.

%30 protein

 • Düşük karbonhidrat içeriği
 • Glüten içermez
 • Yüksek lif içeriği

İçindekiler: Bar[ izole peyniraltı suyu proteini, pirinç unu, emülgatör: soya lesitini, izole süt proteini, hidrolize sığır jelatini, izole soya proteini, bitkisel yağ ( palm çekirdeği, palm, shea), vanilya aromalı krema (tatlandırıcı: maltitol, bitkisel palm yağ, peyniraltı suyu, süt, emülgatör: soya lesitini, <%2 aroma verici, renklendirici: E160c), nem verici: yağ asitlerinin poligliserol esterleri, parlatıcı: akasya gamı, emülgatör: kolza lesitini, <%2 aroma verici, doğal aroma verici hindistancevizi, tatlandırıcı: steviol glikozitler, renklendirici: beta karoten ], kakao-sütlü kaplama ( tatlandırıcı: maltitol, hidrojene edilmiş bitkisel yağ, kakao, süt, peyniraltı suyu, emülgatör: soya lesitini, emülgatör:E476, <%2 aroma verici, frukto oligosakkarit şurup), Süt ürünleri ve soya içerir. Eser miktarda fındık, yerfıstığı, susam içerebilir.

Enerji ve besin öğeleri   
  100 g
Enerji   1505,6 kj/ 360 kcal
Yağ
       -doymuş yağ
13,1 g
10,7g
Karbonhidrat
     -şeker
     -poliol
32,8 g
5 g
21,3 g
Lif 12,8 g
Protein 30 g
tuz 0,6g

Birim Ambalaj

 •  60 g
 • 12 x 60 g

Karton içi paketleme:

 • 1 Adet

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2021 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri