MENÜ

Kreatin insan vücudunda doğal olarak bulunan azotlu bir organik asittir. Arjinin, glisin ve metioninin amino asitlerin katılımı ile karaciğer ve böbreklerde vücut tarafından oluşturulur. Bu amino asit hızlı enerji kaynağı oluşumu (Kreatin – CP) için çok önemlidir. Kreatinin spor gıdası olarak düzenli alınımı kaslardaki kreatin depolarını artırır bu da vücudun daha fazla “hızlı enerji” kaynağı oluşturabilmesini sağlar. Bu ürün sayesinde uzun ve zorlu antremanlarınızda dahi daha yüksek kalitede performans alabileceksiniz. Kaslarınızın büyümesi ve kuvvet artışı düzenli dozdaki kreatin ile elde edilebilir. Ayrıca, diğer bir önemli etki ise antreman sonrası toparlanma süresinin kısalmasıdır.

NUTREND 2017

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır. Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir. Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir. NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE

Kreatin (nitrojen asidi), kaslarda yüksek konsantrasyonda oluşan bir maddedir. Kas yapılanması için gereken en temel enerji kaynağıdır.
  • Açıklama
  • İçerik
  • Beslenme Tablosu
  • Paketleme
  • Alternatifler
  • Parametreler

Kreatin (nitrojen asidi), kaslarda yüksek konsantrasyonda oluşan bir maddedir. Kas yapılanması için gereken en temel enerji kaynağıdır. Kreatin düzenli alımı ile kasların gücü ve kas hacmi artırılabilir. Kreatin aynı zamanda fiziksel kondisyonu geliştirir, yeniden toparlanmayı destekler, kas kütlesi artışına yardımcı olur.

Etkinliğini artırmak için kreatin daireleri* şeklinde tüketilmesi tavsiye edilir.                                          

 

Kullanım amacı: Bu ürün, yeniden toparlanmayı hızlandırması, kas gelişiminin desteklenmesi, yüksek yoğunlukta antrenman yapan sporcular için ve/veya beslenmesini desteklemek isteyen vejetaryen ve veganlar için geliştirilmiştir.

 

  • Yüksek kalitede kreatin - CREAPURE®                         
  • Performans yoğunluk artışı

 

Tavsiye edilen kullanım: Antrenman günlerinde: günlük temel doz performans desteği için antrenmandan önce 5g (2 çay kaşığı), toparlanmayı hızlandırmak için antrenmandan sonra aynı dozajda kullanılır. Antrenman olmayan günlerde: Sabahları kahvaltı ile birlikte 5g.

 

*Düzenli olarak 4 hafta alımı sonrasında en az 4-6 hafta ara verilerek kullanmanızı tavsiye ederiz. Karbonhidrat tüketimi ile birleştirilmesi tavsiye edilir.(örneğin, en iyi verimliliği ve faydayı gainerlar ile sağlama)

İçindekiler: %100 Kreatin Monohidrat Creapure®   .

Enerji ve Besin öğeleri 100 g 1 porsiyon
Enerji 0 kcal/0 kj 0 kcal/0kj
Yağ 0 g 0 g
Karbonhidrat 0 g 0 g
Protein 0 g 0 g
Kreatin monohidrat 100 g 5 g

 Kutu içeriği

  • 500g

Karton içi paketleme

  • 6 adet

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2021 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri