MENÜ

 

L-Karnitin (amino asit) vücudumuz tarafından belirli miktarda üretilebilen doğal vücut maddesidir. Vücudumuzun L-karnitin üretimi, yeterli miktarda lizin ve metiyonin amino asitleri ile B3, B6 ve C vitaminlerinin ve demirin vücudumuzda hazır bulunmasına bağlıdır.
L-Karnitin, yağ asitlerinin besinlerin yakılmasının ve enerji üretiminin gerçekleştiği mitokondriye geçişini geliştirir. Diğer bir anlatım ile yağ yakıcı olarak çalışır. Kalp ve beyin aktivitelerine bazı nöro transmitterlerin üretiminde yer alarak (e.g. GABA) destek olur.
 

NUTREND 2017

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır. Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir. Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir. NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri