MENÜ

Her protein kendine özgü dağılımda amino asitler içerir. Amino asitlerin her birinin vücutta bir işlevi vardır. Bazı amino asitler, belirli koşullar altında, vücudumuzda oluşturulabilmekte iken bazıları oluşturulamazlar. Amino asitlerin, vücudumuzca oluşturulabilenlerine: “esansiyel olmayan“ ya da “koşullu esansiyel“ amino asitler denir. Vücudumuzca oluşturulamayan amino asitler ise esansiyel olarak adlandırılır. Vücudun oluşturamadığı esansiyel amino asitlerin gıdalarla, spor gıdalarıyla veya takviye edici gıda formunda düzenli olarak alınması önemlidir.

NUTREND 2017

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır. Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir. Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir. NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

GLUTAMINE POWDER

Bu yüksek kalitedeki ürün, kas kütlesi gelişimini destekleyen etken maddelerin olağandışı bir kombinasyonundan oluşmaktadır.
 • Açıklama
 • İçerik
 • Beslenme Tablosu
 • Paketleme
 • Alternatifler
 • Parametreler

L-glutamin, iskelet kaslarında en fazla bulunan amino asitlerden biridir. Amino asitler, proteinlerin yapı taşlarıdır ve kaliteli proteinin alımı, optimal amino asit alımıyla birlikte, kas büyümesine katkıda bulunur. Yoğun olarak antrenman yapan bireylerin antrenman sırasında, diğer önemli maddelerle birlikte amino asit kaybı da gerçekleşir. Bu durumda amino asit takviyesi alımı gereklidir. Ürün içeriğinde %100 L-Glutamin içerir ve L-Glutamin kas toparlanmasını destekleyen, savunma sistemini güçlendiren ve kas gelişimini destekleyen en önemli aminoasitlerden biridir.

Kullanım amacı: Bu ürün maksimum kas kütlesi büyümesini desteklemek, savunma sistemini güçlendirmek, toparlanma sürecini hızlandırmak ve yüksek yoğunlukta antrenman yapan spor insanlarını desteklemek üzere geliştirilmiştir.

 • %100 saf L-Glutamin içeriği
 • Yapay renklendirici içermez
 • Tatlandırıcı içermez

Tavsiye edilen dozaj: 5 g toz ürünü su ile karıştırarak tüketiniz. Antrenman günlerinde; Antrenmandan sonra ve yatmadan önce olmak üzere günlük 2 porsiyon alınız. Antrenman olmayan günlerde ise; ara vererek ya da iki günde bir olacak şekilde, yatmadan önce 1 porsiyon alınız. Tavsiye edilen dozajı aşmayız

İçindekiler: %100 L-Glutamin. Eser miktarda soya ürünleri ve süt ürünleri içerebilir.

 

100 g

1 porsiyon (5 g)

Enerji

0 kJ/0 kcal

0 kJ/0 kcal

Yağ

0 g

1 g

 • doymuş yağ

0 g

0 g

Karbonhidrat

0 g

0 g 

 • şeker

0 g

0 g

Protein

0  g

0 g

Tuz

0 g

0 g

L-Glutamin

100 g

5 g

Birim Ambalaj

 • 300g

Karton içi paketleme

 • 6 adet

Benzer Ürünler

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri