MENÜ

FIBO POWER 2017 – KÖLN

FIBO POWER 2017 – KÖLN

Tarih: 27 Nisan 2017, Perşembe 14:42

Ziyaretçilerin fitness dünyasındaki tüm ürünleri ve haberleri bulabileceği veya denediği inanılmaz 160 bin metrekare ! 49 ülkeden 1019 katılımcı bir araya geldi ve NUTREND bu etkinliği kaçırmadı!Standımız fuarın  en büyüklerinden ve tabii ki ziyaretçiler için en çekici olanlardan biriydi. 

FIBO, Perşembe günü başlayan 4 günlük bir etkinliktir. Fuarın ilk günü  çoğunlukla iş ortakları, distribütörler ve iş toplantıları için ayrılmıştır. Fuarın ilk gününde  83.000 iş ortağı FIBO'yu ziyaret etti. Cuma günü, fuar kapıları halka, özellikle de fitness dünyasına açıldı. Vücut geliştirme ve Fitness'e büyük ölçekte odaklanan bu fuar, başka hiçbir olayda görülmedi ve ziyaretçilerin ilgisinin oranı, bunu kanıtladı.  Bu yıl Fibo’ya 150.000 ziyaretçi geldi.

Standımızda, NUTREND Takımımızdan Helga Stibi, Michelle Heuts, Evelien van Pelt, Benjamin Radič, Moctar, Davor Brdjanović ve aynı zamanda yeni büyükelçiler Elise Naumanise ve Kevin Nellen gibi birçok sporcuyu bulabildiniz.  Standımızda bütün program boyunca  İmza kartlarımızdan, tişörtlerimizden pek çok çeşit hatıra eşyasına kadar bulunurken, yarışma, fotoğraf çekimi, poz verildi. Köln fuarında gerçekten harika bir deneyim oldu ve bu yüzden önümüzdeki yılı sabırsızlık ediyoruz.
Organizatörlere göre, fitness dönemi büyük bir patlama yaşıyor ve ziyaret oranının% 6,1 oranında büyümesi bu gerçeği doğruluyor. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda bu sayıların artmasını bekliyoruz!

 


SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri