MENÜ

Hakkımızda

İÇERİK

 

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nın lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir.

2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır.

Firma bu motivasyonuyla büyümeyi devam ettirmektedir.

 

Hâlihazırdaki imalat ve depolama alanlarına her biri yüzlerce metrekareden oluşan yeni, modern imalat alanları, depolar, ofis merkezleri eklenmektedir.

NUTREND ürünleri 40’dan fazla ülkede tüketime sunulmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi, en son teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı NUTREND’i spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıdalarında

Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasına katmaktadır.

 

NUTREND FELSEFESİ VE SANAL TUR

 

Çek Cumhuriyeti merkezli NUTREND D.S., a.ş. Avrupa’nn lider spor gıdası ve aktif yaşam tarzı gıda üreticilerinden biridir. 2017 yılında NUTREND sadece yerel piyasasında değil dünyaya açılmış bir marka olarak 24. Yılını kutlayacaktır.

 

KULLANILAN TEKNOLOJİ

 

Sıvı ürünler: Sıvı formdaki ürünlerin üretimi için üretim alanı ve teknolojisi. Üretim sistemi, etkili maddelerin sıvı formunun imalatı ve stabilizasyonunu sağlar.

 

SERTİFİKALAR

 

Firmamızın sertifikalandırılması, ürün ve hizmetlerimizin yüksek kalitesinin ve sürekli iyileştirmenin garantisidir. Hedefimiz tüm müşterileri ağırlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve aşmaktır. Sertifika, dünyadaki 100'den fazla ülkede sertifikasyon hizmetleri sunan, uluslararası gelişim gösteren BUREAU VERITAS Sertifika, ulaşım geleneğine sahip bir şirkettir. Sertifikaları tüm dünyada geçerli ve kabul edilebilir.

 

 

BİZE ULAŞIN

 

Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad No:3 Beylikdüzü/İstanbul

 

 

SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri