MENÜ

KEVIN NELLEN - Yeni Üye

KEVIN NELLEN - Yeni Üye

Tarih: 04 Temmuz 2017, Salı 11:59

Alan: Kişisel Antrenör, Danışman ve NUTREND moderatörü

Takım: NUTREND Takımı

Genç yaşta babamı kalıtsal kalp rahatsızlığından kaybettim, bu yüzden ilk olarak sağlıklı kalabilmek için spor yapmaya başladım, haftalar içinde spor bağımlısı oldum. İlk olarak muaythai ve boks’a başladım, fakat bir  ofis mesleğine sahip olduğumda boksun  yanında fitnes yapmaya başladım.  Fitnes’ı,vücut geliştirmeyi seviyorum.  Bu yüzden haftada 5 veya 6 kez çalışmaya başladım. Bu noktada Evelien ile tanıştım ve birlikte dışarıda çalışmaya başladık, birbirimize aşık olduk, evlendik ve küçük bir kızımız doğdu fakat her zaman spor yapmaya devam ettik., Evelien yarışmaya başladıktan bir yıl sonra kızımız doğdu ve ben ona koçluk yaptım. İnsanlara koçluk yapmayı seviyordum. Kendi şirketimizi kurduk ve  4 yıl sonra ikimizde hayallerimizi gerçekleştirmek için ofis mesleğimizi bıraktık.

Neden Nutrend ürünlerini kullanmaya başladınız ?

Bende Kron hastalığı var, vücudumda çok fazla stres olduğu zaman veya doğru besinleri almadığım zaman vücudumda enfeksiyonlar oluşabilir. Kaliteli ve saf takviyelere ihtiyacım olduğu için neden Nutrend takviyelerini kullanmayayım?

 

Nutrend Ürünleri Sporda size nasıl yardımcı oluyor ?

Hayatımız gerçekten meşgul, baba olma, sporcu olma ve kendi işini yönetme. Nutrend takviyeleri ile en iyi kaliteye güvenebilirim ve her gün vücudumun  limitlerini zorlanmasında  ve  daha sonrasında  ertesi gün toparlanmam için  bana yardımcı oluyor .

 

Nutrend’den favori ürününüz hangisi ve en çok hangi ürünü kullanıyorsunuz ?

Benim kesinlikle favori ürünüm N1 preworkout olmak zorunda, her antrenmandan önce kullanırım, ekstra odaklanma, güç ve enerji veriyor ve her zaman en iyi antrenmanı almam için bana yardımcı oluyor.

 

Sıradan bir antrenman gününüz nasıl geçer?

Sıradan bir günde bütün aile kalkar, beraber kahvaltı ederiz ve küçük kızımızı okula götürürüz, ondan sonra, e-postalarımız ile başlıyoruz, müşterilerle sabah randevuları var ve iyi bir egzersiz için spor salonuna birlikte gidiyoruz. Sonra öğle yemeği için küçük kızımızı alıp, birlikte güzel bir yemek yeriz. Okula ikinci kez geldiğinde, müşterilere yardım eder, e-postalara cevap verir ve web sitesinden gelen Nutrend siparişlerini hazırlarız. Okuldan sonra birimizden biri (her gün değiştiriyoruz) aile hayatına devam eder ve diğeri akşam müşterilere yardımcı olur. Evde ofisimizin olması büyük bir mutluluk çünkü işimizi seviyoruz ama en önemlisi aile hayatındaki mutluluk. Bu yol her ikisi için de en iyisi.

 

Ağır antrenman için motivasyonunuz nedir?

Yaptığımı seviyorum ve sevdiğimi yapıyorum. Hayata kattığın şeyi geri aldığına kesinlikle inanıyorum. Bu yüzden her günümü antrenmana veriyorum. Küçük kızım için doğru örnek olmak istiyorum, beni motive eden şey bu

Hayatındaki en zor antrenmanın hangisi oldu ve neden?

Şimdiye kadar en zorlu antrenmanım, ilk zamanlarda Evelien ile birlikte baldır ve ön bacak hariç kalça kası antrenmanıydı, bunu 5-6 gün boyunca hissettim. (Gülüyor)

Uyumlu bir çift olarak insanlara spor ve yaşamda kendilerinin en iyi biçimini bulmalarına yardımcı oluruz, çünkü sporda geliştiğinizde hayatta da gelişirsiniz.

Tüm beslenme planlarımızda,  yalnız Nutrend ürünleriyle  çalışıyoruz, çünkü bunlar en iyi kalitedeler ve Nutrend'in mükemmel takviyelerini kullanarak daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Hangi sporu yaptığınızın önemi yok, ekstra avantaj sağlamak için ve daha iyi olmana, yaptığının daha iyisini yapmana yardımcı olmak için her zaman bir antrenör, iyi bir beslenme planı ve en iyi takviyeleri kullanmalısınız.

Ayrıca Crohn hastalığım var, vücudum çok fazla baskı altında olduğunda veya doğru beslenmediğim zamanlarda enfeksiyona neden olabilir. Nutrend'in takviyelerine ihtiyacım var, mükemmel kaliteyi tercih etmem gerekiyor ve bedenimin her geçen gün limitlerini zorlamasında  ve  daha sonrasında  ertesi gün toparlanmam için  bana yardımcı oluyor .

Evelien ve benim hayatımız spor, DNA'mızda var. Benim için hayatın anlamı fit bir vücuttur, çünkü herhangi bir kalp problemim yok, Crohn hastalığımdan ataklarım da yok. Bu, her gün kızımızla oyun oynayacak, koşturup, eğlenmek için enerjimize ve canlılığa sahip olduğumuz anlamına geliyor; fit hayatımla başkalarına fit yaşam tarzını bulmalarına yardımcı olabilir ve diğer insanlara her gün en iyi sonucu vermeleri için ilham verebiliriz!

Hollanda’da  Nutrend ürünlerinin satışını yaptığımız Hollanda’nın  en büyük internet üzerinden alışveriş mağazasının sahibiyiz  ve evdeki ofiste küçük bir mağazamız var.

Nutrend bana fuarın resmi bir konuşmacısı olmamı sorduğunda, bu rüyalarımın gerçek olması gibiydi.Nutrend ekibi ile birlikte orada olmak, onlara yardım etmek ve tüm o insanlara ilham vermek , bunu seviyorum!

 


SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri