MENÜ

2017 KIŞ AÇIK ALAN KOŞUSU

2017 KIŞ AÇIK ALAN KOŞUSU

Tarih: 07 Nisan 2017, Cuma 08:18

14 Ocak 2017 tarihinde, NUTREND ekibi bu yıl yedi açık alan yarışlarından birinde ilk kez yer aldı. Burada amaç kazanmak değildi, hedef böyle olaylar sırasında daima şaşırtıcı olan atmosferin tadını çıkmaktı! Ve NUTREND takım üyelerinin hissedecekleri heyecan.

Atmosfer başından sonuna kadar şaşırtıcıydı! Dolní Morava ‘ya yolculuğumuz sırasında rakipler, istasyonlarda dolaşırken bizi durdurdular. Bizimle fotoğraf çektirmek istediler ve özellikle bu yarış için bize verilen takviyeleri paylaşabildiğimiz için sevindik! Bu  insanlara profesyonel yarışmacılar tarafından benzer yarışmalar  için kullanılan ürünleri gösterme fırsatı yakalamış olduk.

 Organizasyonun  kendisi mükemmeldi ve herkesi en başından memnuniyetle karşılıyordu. İkimiz de Elite Sporcular aralığında başladık, yani Diğer Aralıklar doluyken saat 9:00 ve 9:15'de. Yarışın kesin zamanı, yarıştan birkaç gün önce  belli olduğundan , nerede olduğumuzu tanımak  ve bizimle yarışacak diğer sporcularla eğlenmek  için yeterince zamanınız oldu.Ama koşunun kendisine  dönersek. Sıcaklık -3 ° C'den -10 ° C'ye düştü. Ancak başlangıçta aşırı yokuş olan  yarış için tipik olan bu durum, sadece uzun olmakla kalmadı zeminin çok kaygan olması nedeniyle koşmak da zordu. Bulutlara doğru ilerleyen ayak izi herkesin nefesini alıyordu! Kesinlikle çarpıcıydı!  Çevremizdeki sis adeta bir peri masalının içinde koştuğumuz izlenimi veriyordu.Ve zirveye ulaştığımızda supplementlerimizi alma zamanımızdı.

NUTREND N1 SHOT ve Carbosnack enerji ile dolmamızı sağladı ve böylece aşağıya koşmak kolay ve hızlı oldu.  Bir kartopu ile bir hedefi kaçırmak dışında engellerle ilgili herhangi bir sorun yaşamadık ve Hanka pırpır ve asma çevrelerin penaltılarını yapmak zorunda kaldı, ancak en iyi koşucu bile oldu. Ve orada bitiş çizgisinin ötesinde harika bir atmosfer , sıcak çay ve bizim için bekleyen güzel bir madalya bulduk!Kesinlikle, bu Etkinliğin inanılmaz olduğunu ve 18 Şubat 2017'de Svit (Slovakya) 'da gerçekleştirilecek olan bir sonraki etkinliği dört gözle beklediğimizi ve bizimle rekabet etmek isteyen herkesi ve  tüm NUTREND takımını davet ettiğimizi belirtmek isteriz.

 


SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş Beylikdüzü OSB Mah. Orkide Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul
tel: 0212 875 41 00, fax: 0212 875 41 07, email: info@seregida.com.tr

Copyright © 2024 SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş . Tüm hakları gizlidir.

maverabilisim.com - e-ticaret çözümleri